Anasayfa /  Basın Odası /  Güncel Haberler

Güncel Haberler

KOMBASSAN HOLDİNG A.Ş.’DEN GÖREV DEĞİŞİMİNE İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI

Kombassan Holding A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından 17.10.2016 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Sayın Ali Rıza ALABOYUN getirilmiştir. Kombassan Holding’in kuruluşundan bu güne kadar Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Sayın Haşim ŞAHİN, Holdingin daha dinamik bir şekilde gelişimini sürdürebilmesi için Yönetim Kurulu Başkanlığında kan tazelemesinin iyi olacağını belirterek Başkanlık görevini Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlarından Sayın Ali Rıza ALABOYUN’A devretmiştir. Haşim ŞAHİN Holding Yönetim kurulunda Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya devam edecektir.
Haberin Devamı →

İLK 500’DE KOMBASSAN’DAN 5 ŞİRKET

Kombassan Holding şirketleri büyümelerini tüm hızıyla sürdürüyor. Bu büyük adımlar son olarak da Ekonomist dergisi tarafından tescillendi. Ekonomist Dergisinin Türkiye Ekonomi Bankası’nın katkılarıyla yaptığı Anadolu’nun en büyük 500 şirketi araştırma sonuçlarına göre Kombassan Holding’in 5 şirketi ilk 500 içinde kendine yer buldu.
Haberin Devamı →

KOMBASSAN KAĞIT’TAN KANSEROJENLİ DEFTER UYARISI

Eğitim öğretim yılının açılmasına az bir zaman kala aileleri kırtasiye alışverişi telaşı sardı. İçinde hurda kağıt olan defterlerin çocuklar için büyük tehlike oluşturduğunu söyleyen Kombassan Kağıt Genel Müdürü Cemalettin Tunç Efe ailelerin defter seçiminde dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.
Haberin Devamı →

BERA ALANYA YİYECEKTE YÜZDE YÜZ GÜVENİLİR OTEL

TSE tarafından Türkiye'nin ilk "Helal Uygunluk Belgesi"ni alan Kombassan Holding’in turizm şirketlerinden Bera Alanya Otel, yerli ve yabancı müşterilerin ilgisini çekiyor. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan yüzlerce yiyecek ve içecekler misafirlerin hizmetine sunulurken, Türkiye'nin çeşitli illerinden ve dünyanın dört bir tarafından Bera Alanya'ya gelen müşteriler yüzde yüz memnuniyetle otelden ayrılıyor.
Haberin Devamı →

KOMPEN ÇALIŞANLARI KAN BAĞIŞINA DEVAM EDİYOR

Gönüllü ve düzenli kan bağışının önemi hususunda büyük bir duyarlılık gösteren, Kombassan Holding’in markası olan Kompen çalışanları kan bağışlayarak hasta ve hasta yakınlarına umut olmaya devam ediyor. Türk Kızılayı Konya Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Kaya Levent, Ulusal Güvenli Kan Temini Projesi’ne verdiği destekten dolayı Kompen çalışanlarına teşekkür ederek Kompen Genel Müdürü Erdal Küçükşehir’e plaket takdim etti.
Haberin Devamı →

Sayfa No:1234510...>>>